W gabinecie stomatologicznym Ardentis dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone zabiegi odbywały się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z tego też powodu przygotowaliśmy wytyczne, które pomogą Ci odpowiednio przygotować się do wizyty u nas bez obawy, że wprowadzone przez nas zasady postępowania będą dla Ciebie niejasne.

Wytyczne:

 1. Wszyscy Pacjenci umawiani są na wizyty wyłącznie drogą telefoniczną pod nr tel.: 508-901-520. Podczas rozmowy zostanie przeprowadzony wywiad, z którego będziemy mogli się dowiedzieć:
  1. czy w ostatnim czasie miałeś kontakt z osobą zarażoną koronawirusem lub osobą przebywającą na kwarantannie,
  2. czy przebywałeś za granicą w przeciągu ostatnich 14 dni,
  3. czy występują u Ciebie objawy choroby, takie jak kaszel, katar, duszności, gorączka.

Pamiętaj, aby nie przychodzić do naszego Gabinetu w celu umówienia się na wizytę!

 1. Dzień przed wizytą otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o dwukrotne zmierzenie temperatury ciała. Pierwszy raz na dzień przed wizytą i drugi raz na godzinę przed przybyciem do gabinetu.
 2. Do gabinetu należy przyjechać punktualnie, ponieważ nie ma możliwości skorzystania z poczekalni. Ważne, abyś sam nie wchodził do gabinetu. Poczekaj przed wejściem do budynku i zadzwoń do nas – osoba z zespołu wyjdzie do Ciebie.
 3. Prosimy o załatwienie potrzeb fizjologicznych przed wizytą w gabinecie, ponieważ toaleta wyłączona jest z użytku dla pacjentów.
 4. Przychodząc do gabinetu, musisz mieć ze sobą maseczkę ochronną. Wszystkie rozmowy odbywają się z maseczką na twarzy. Maseczka zostanie zdjęta tylko i wyłącznie na czas leczenia.
 5. Przed wizytą każdemu Pacjentowi bezdotykowo mierzona jest temperatura. Ponadto należy zdezynfekować ręce preparatem, który otrzymasz w naszym gabinecie.
 6. Każdy Pacjent będzie poproszony o założenie środków ochrony osobistej, które otrzymasz w gabinecie.
 7. W miarę możliwości pozostaw rzeczy osobiste, takie jak torebka, parasol, kurtka, w samochodzie. Możesz ze sobą wziąć telefon oraz portfel, które należy umieścić w workach strunowych.
 8. Prosimy o przychodzenie do gabinetu bez osób towarzyszących. Wyjątkiem są nieletni, którzy mogą przyjść z jednym opiekunem lub rodzicem.
 9. Przed wizytą poprosimy Cię o podpisanie wywiadu epidemiologicznego.
 10. Prosimy aby podczas pobytu w naszym gabinecie niczego nie dotykać oraz nie opierać się o blaty, drzwi i inne elementy wyposażenia.
 11. Obecnie wszystkie płatności dokonywane są bezgotówkowo.

Jesteśmy przekonani, że Twoja wizyta w naszym gabinecie w tym trudnym czasie będzie przebiegać w pełni komfortowo i całkowicie bezpiecznie, a to za sprawą zastosowanych przez nas środków ostrożności oraz wprowadzonych procedur.